film

Wznosimy się na zupełnie nowy poziom. Zwiastun filmowej wersji Ekipy

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Ekipy, filmowej wersji hitowego serialu HBO. W produkcji pojawią się znani z epizodycznej wersji opowieści o nietypowej grupie przyjaciół Adrian GrenierJeremy PivenKevin ConnollyJerry Ferrara i Kevin Dillon. Zapowiedź zaplanowanej na czerwiec premiery do zobaczenia poniżej:

 

Wydarzenia z filmu dzieją się sześć miesięcy po tym, co działo się w ostatnich odcinkach serialu. Vincent Chase, gwiazda filmowa i jego przyjaciele za dużo się nie zmienili. Chase wkrótce zadebiutuje jako reżyser filmem, którego budżet przekracza sto milionów dolarów. Sfinansowanie projektu możliwe jest dzięki pomocy milionera, Larsena McCredle i jego syna, Travisa, którzy ostrzegają Ariego – zajmującego się sprawami finansowymi – że jeśli film okaże się klapą, to mocno tego pożałuje.

Obok znanych z serialu Adriana Greniera (Diabeł ubiera się u Prady, A.I. Sztuczna inteligencja), Jeremy’ego Pivena (Helikopter w ogniuAs w rękawie), Kevina Connolly (Brzydka prawdaHotel Noir), Jerry’ego Ferrary (Battleship: Bitwa o ZiemięKast Vegas) i Kevina Dillona (Hotel dla psówPosejdon), w filmie zagrają także Billy Bob Thornton (Armageddon,Włamanie na śniadanie), Haley Joel Osment (Szósty zmysłForrest Gump), Mark Wahlberg (FighterOcalony), Jessica Alba (Sin City: Miasto Grzechu, Fatnastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera), Liam Neeson (Uprowadzona, Lista Schindlera), George Takei (Star Trek, Mulan), Kelsey Grammer (Niezniszczalni 3, serial Frasier) oraz Kid Cudi (Need for SpeedJak to się robi w Ameryce). Polska premiera filmu zaplanowana została na 12 czerwca tego roku, osiem dni po pierwszej światowej projekcji.

podobne treści