film

Wznieśmy toast za sukces. Nowa zapowiedź Paktu z diabłem

W sieci zadebiutowała nowa reklama telewizyjna Paktu z diabłem. W rolę Whitey’ego Bulgera, szefa bostońskiej grupy przestępczej z lat siedemdziesiątych wcieli się Johnny Depp, a obok gwiazdy Piratów z Karaibów na ekranie wystąpią Benedict CumberbatchJoel Edgerton. Premiera w naszym kraju odbędzie się w październiku tego roku,, a zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Pakt z diabłem rozpoczyna się w południowym Bostonie, w latach siedemdziesiątych, gdzie agent FBI, John Connolly (Joel Edgerton) przekonuje irlandzkiego gangstera, Jamesa „Whitey’ego” Bulgera (Depp), by współpracował z organizacją w celu wyeliminowania wspólnego wroga: włoskiej mafii. Dramat opowiada prawdziwą historię niezdrowego sojuszu, który wymyka się spod kontroli, pozwalając Bulgerowi unikać stróżów prawa, zyskać władzę i stać się jednym z najbardziej bezwzględnych i potężnych gangsterów w historii Bostonu.

W gwiazdorskiej obsadzie produkcji, obok Johnny’ego Deppa (Edward Nożycoręki, seria Piraci z Karaibów), Joela Edgertona (WojownikExodus: Bogowie i królowie) i Benedicta Cumberbatcha (Gra tajemnicW ciemność: Star Trek) znajdują się Dakota Johnson (Pięćdziesiąt twarzy GreyaThe Social Network), Juno Temple (CzarownicaMroczny Rycerz powstaje), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’aO północy w Paryżu), Kevin Bacon (Apollo 13Rzeka tajemnic), Adam Scott (Sekretne życie Waltera Mitty, serial Parks and Recreation), Rory Cochrane (Operacja ArgoOculus) oraz David Harbour (Bogowie ulicy007 Quantum of Solace). Reżyserem filmu jest Scott Cooper (Szalone serceZrodzony w ogniu), który nakręcił film w oparciu o scenariusz Jeza Butterwortha (Na skraju jutraGet on Up). Światowa premiera Paktu z diabłem zaplanowana została na 17 września tego roku, a w Polsce produkcja zadebiutuje 9 października.

podobne treści