news

Wysyłaj SMS-y i MMS-y z iPada 2 dzięki aplikacji SwirlyMessages

Masz iPada 3G i czujesz niedosyt z posiadania gadżetu, który nie wykorzystuje w pełni możliwości, które daje mu łączność 3G? Oto aplikacja dla ciebie.

SwirlySpace AB stworzyło aplikację SwirlyMessages (wcześniej znaną pod nazwą SwirlyMMS), z którą możliwe staje się wysyłanie i odbieranie SMS-ów oraz MMS-ów na iPadzie wyposażonym w łączność 3G. Aplikacja ta jest kompatybilna na tabletach Apple obu generacji.

​SwirlyMessage zadziała na każdym iPadzie 3G, na którym wcześniej przeprowadzono jailbreak (na przykład za pomocą narzędzia JailbreakMe). Niezbędne będzie również sprawdzenie, czy nasza karta SIM ma włączoną opcję wysyłania i odbierania wiadomości SMS i MMS.

SwirlyMessages oferuje nie tylko wysyłanie i odbieranie wiadomości, lecz również ich geotagowanie, robienie kopii zapasowych archiwum, wysyłanie do kilku odbiorców na raz i wiele więcej. Za to wszystko przyjdzie wam zapłacić całe 12 dolarów w sklepie Cydii, zaś wersję z reklamami i możliwością darmowego wysyłania i odbierania SMS ściągniecie za darmo.

podobne treści

  • szymon.novak

    Wszystko fajnie, ale ta aplikacja ma już wieki… Piszcie o czymś, co powstaje na dniach, nie na przełomie roku.