grynews

Wypróbuj nową FIFĘ 11!

Pamiętacie, jakie nowości czekają na nas w najnowszej edycji FIFY 11? Przypominamy w skrócie: 

– tryb Personality+, w którym walczy się na boisku na różnych pozycjach, kontrolując piłkę lub biegając bez niej. W grze pojawi się nowy system profesjonalnych podań, których celność będzie uzależniona od sytuacji na boisku oraz samych umiejętności gracza. Możliwe będzie ponadto doświadczenie pełni możliwości interakcji z innymi piłkarzami, dysponując możliwością obracania się w zakresie 360 stopni w trakcie walki o zdobycie piłki.

– Be A Goalkeeper – czyli będzie można zagrać bramkarzem. Będzie można doświadczyć dreszczu emocji związanego z pojedynkiem z atakującym piłkarzem przeciwnej drużyny, wykazać się ponadprzeciętnymi zdolnościami w bronieniu rzutów wolnych, wypiąstkować piłkę lecącą z rożnego. Jednym słowem, będzie można bronić na całego! System Be A Goalkeeper cechuje się trzema poziomami przystępności. Możliwe jest ustalenie czy SI ma pomagać w pełnym stopniu, w częściowym zakresie lub czy wszystkie ruchy będą wykonywane manualnie. Gracze będą mogli wcielić się w bramkarza w trybie kariery i cieszyć się piętnastoletnim okresem jej trwania, jak również skorzystać z usług systemu Virtual Pro 2.0, dzięki któremu będą śledzić swoje statystyki, zdobywać wyzwania i konkurować z osobami z całego świata.

Brzmi interesująco, prawda? Już teraz można zapoznać się z demo gry. Znajdziecie je tutaj. Zachęcamy do wypróbowania sił grając Chelsea, Barceloną, Realem Madryt, Juventusem Turyn, Bayerem Leverkusen albo Olympique Lyonem. W demo będzie można zapisać swoje bramki, dryblingi i udane parady (również te z trybu online!) i podzielić się nimi dzięki stronie EA Football World. Przypominamy, że premiera gry już 1 października. 

podobne treści