film

Wyobraźcie sobie żołnierza wielkości insekta. Zapowiedź Ant-Mana

Już w lipcu w kinach zadebiutuje jeden z trzech – obok Avengers: Czas Ultrona i Fantastycznej Czwórki – zaplanowanych na ten rok premier studia Marvel. Z okazji zbliżającego się powoli debiutu Ant-Mana, studio z Nowego Jorku zaprezentowało krótką zapowiedź opowieści o „małym” bohaterze. Krótko po publikacji wpisu studio opublikowało także nowy zwiastun, a oba wideo możecie zobaczyć poniżej:

 

Złodziej i ekspert w dziedzinie elektroniki, Scott Lang musi pomóc swojemu mentorowi, Hankowi Pymowi w ochronie tajemnicy technologii, która tworzy Ant-Mana. Twór ten pozwala na zmniejszanie swojej postaci i jednoczesne zwiększenie siły. Dodatkowo, Lang musi także przeprowadzić pewien skok, który może uratować Ziemię przed zagładą.

W produkcji wystąpią Michael Douglas (Wall StreetWielki Liberace), Paul Rudd (WpadkaAnchorman 2: The Legend Continues), Evangeline Lilly (Hobbit, serial Lost – zagubieni), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’a, serial House of Cards),Judy Greer (Ewolucja planety małpMiłość i inne używki), Wood Harris (Tytani, serial Prawo ulicy), Bobby Cannavale(SzefKolekcjoner kości) oraz Hayley Atwell (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierzKsiężna). Reżyserem filmu jest Peyton Reed, autor komedii Jestem na tak i Do diabła z miłością. Premiera światowa ma się odbyć 17 lipca.

podobne treści