news

Wyniki konkursu wiosennego Gizmodo

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były trzy myszy Wireless Mobile Mouse 4000 firmy Microsoft. Oto wyniki.

Prosiliśmy Was o odpowiedzenie na pytanie:

Z czym kojarzy Ci się zielony kolor myszek Wireless Mobile Mouse 4000 i dlaczego?

Ilość otrzymanych od Was wiadomości mile nas zaskoczyła, niestety mogliśmy nagrodzić tylko trzy z nich. Kolor bezprzewodowego gryzonia kojarzył się Wam głównie, co ciekawe, z Androidem, i co mniej zaskakujące z: jedzeniem (porem, awokado i soczystym jabłkiem), napojami chłodzącymi, budzącą się przyrodą, trawą i innymi równie przyjemnymi rzeczami.

Najciekawsze opisy nadesłały nam Czytelnicy: Aleksandra Drzazga, Michał Mazurczak oraz Maciej Siek, którego to wiersz publikujemy poniżej.

Zielony kolor myszek Wireless Mobile Mouse 4000 jest jak kwiatki kiełkujące
albo jak zielone zaskrońce pełzające po łące!
Zielone są też oczy niejednej dziewczyny, zielone paznokcie i baleriny!
Zielony jest też kolor nadziei – pomocna, gdy się ktoś zgubi w zielonej kniei,
Zielone jest boisko, gdzie z piłką biegają, zielone mundury i zielony balon!
Zielony jest Hulk, gdy się zdenerwuje, zielona moja papuga, która wciąż pogwizduje!
Zielony ogórek, zielona żabka i wreszcie – zielona pod mysz podkładka!
Jeśli jeszcze kilka skojarzeń wymienię, to niechybnie zzielenieję!

Wszystkim Czytelnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, firmie Microsoft za ufundowanie wiosennych nagród, a zwycięzcom gratulujemy umiejętności składania rymów oraz wyobraźni – tutaj ukłon w stronę autorki tego oto skojarzenia:

Zielony kolor myszek Wireless Mobile Mouse 4000 kojarzy mi się z wiosną, ponieważ wtedy mój stary przywdziewa limonkowy strój wasabi-ninja i pod osłoną nocy wyjada w szuwarach glony z tatarakiem.

Więcej konkursów niebawem!
Redakcja Gizmodo Polska

podobne treści

  • nxtfun

    Gratuluję wygranym! Gratuluję również wygranej myszki, którą również posiadam. Model ten jest najlepszy do „claw grip” i posiada bardzo ciche przyciski. Scroll nie ma kliku. Jedynym minusem jest twardy głośny klik środkowego przycisku. Ogólnie na plus.

  • iggg

    oj nxtfun:)