fotonews

Wyniki konkursu foto – zwierzęta domowe

W zeszłym tygodniu prosiliśmy was o nadsyłanie prac związanych z waszymi zwierzakami. Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane fotografie. Cieszymy się, że ochoczo podeszliście do tego zadania i że w ekspresowym tempie wiele super fotek psów, kotków, króliczków i innych milusińskich znalazło się na naszej skrzynce. 

Postanowiliśmy przyznać pierwsze miejsce Anecie za serię zdjęć swojego psiaka. Urzekło nas, jak opisała je sama Aneta, „spojrzenie zawstydzonej dziewicy”. To zdjęcie publikujemy jako główne do posta, pozostałe zdjęcia od Anety możecie zobaczyć tutaj:

#!#photo2#!#

#!#photo3#!#

#!#photo4#!#

2. miejsce – Arkadiusz Zajas za zdjęcie swojego owczarka niemieckiego o imieniu Axel. Wspaniała psia mina!

#!#photo5#!#

3. miejsce przypadło Piotrowi Huminilowiczowi i jego owczarkowi belgijskiemu – Amantowi. Doceniamy pozę psa, grę kolorów i ciekawy kadr.

#!#photo6#!#

Wyróżnienie specjalne przyznajemy Patrykowi Stelmachowi za zrobienie fotki iPhonem – zachęcamy do przysyłania materiałów robionych także waszymi komórkami.

#!#photo7#!# 

Za wszystkie zdjęcia dziękujemy, zapraszamy do obejrzenia galerii z pozostałymi nadesłanymi pracami i zapraszamy do następnego konkursu, który już niedługo!

podobne treści

  • dream.x

    Jakieś nagrody by się przydały bo inaczej to nudne i szkoda czasu na rywalizację ;p

  • Marcin Molczyk

    następy konkurs będzie z nagrodami

  • k3diana

    Gratulacje Piotrus i Amant:)