newssmartfony

Wynalazca telefonu komórkowego jest rozczarowany iPhonem 4

Marty’ego Coopera można bez najmniejszego wahania nazwać autorytetem w
dziedzinie
telefonów komórkowych: wynalazł je, obecnie sam testuje te najnowsze
i
najciekawsze. Oto, co ma do powiedzenia na
temat najnowszej zabawki Steve’a Jobsa.

Mówiąc wprost, iPhone 4 nie zrobił na nim dużego wrażenia. Copper napisał na Twitterze, że różnica między czwórką, a poprzednim iPhonem 3GS jest spora, jednak to aplikacje na nie pisane a nie rozbudowane możliwości sprzętowe świadczą o ich sile.

Przy cały czas rosnącej ilości dostępnych aplikacji w sklepie Androida, może to nie wystarczyć Apple’owi w utrzymaniu pozycji lidera na rynku smartphone’ów. [Brian Barrett/giz, Twitter]

podobne treści

 • stachu

  Ten koleś zawsze był czymś rozczarowany. Jego problem. Nie rozumiem zachwytu nad Androidem. Przecież to w zasadzie system szpiegowski Googla. Nie potrzebuje kraść danych z ruterów. Teraz telefony same wysyłają mu wszystkie potrzebne dane i namiary. To jest żałosne i tyle.

 • marian

  W sumie to gość ma rację. Nowy iPhone to tak naprawdę ewolucja, a w internecie huczy o nim tak jak by to była nie wiadomo jaka rewolucja.

  Jak zwykle przerost formy nad treścią.

 • blabla

  @stachu co to za teoria spiskowa lol :)))

 • groovemanager

  Motorola Droid mu sie podobala.

 • couch

  Wszystko juz bylo X lat temu.Aparat 5mp,wideorozmowy,multitasking to juz miala miedzy innymi juz nieprodukowana nokia n82 z 5 lat temu! A z nowosci ipka 4 dodam ze dali lampe LED :)