grynews

Wygrał milion dolarów za 90 minut na Xbox

Ludzie z 2K Sports byli tak pewni, że ich gra Major League Baseball 2K10
jest piekielnie trudna, że obiecali zapłacić milion dolarów osobie,
która pierwsza rozegra bezbłędnie cały mecz. Błąd! 24-letni Wade McGilberry z Alabamy rozgryzł ją w jeden dzień. Ściśle mówiąc – w półtorej godziny.

2K Sports nawet się nie ubezpieczyli na wypadek wygranej, tak byli pewni, że to niemożliwe. Będą teraz musieli zapłacić z własnej kieszeni.

Oto, jak się wygrywa milion:

Wade kupił grę o północy, gry tylko pojawiła się w sklepach. Wyzwanie brał poważnie, ale po konsultacji z żoną, postanowił pójść do pracy i zasiadł przed konsolą XBox po południu. Włączył specjalny tryb gry, który 2K Sports przygotowali specjalnie na potrzebę promocji.

90 minut później dzwonił do żony: „Kochanie, skończyłem. Już nie muszę grać.” McGilberry przekazał nagranie gry wydawcy Major League Baseball 2K10 i czekał na wyniki cały w nerwach. Para była pewna, że jakiś student zasiadł do gry rano, wygrał i zgranie milion.

Tak się jednak nie stało. 2K Sports nie mogli uwierzyć, że do wygrania meczu wystarczyło 90 minut, ale niechętnie wypisali czek.

Wade mówi, że zazwyczaj gra znacznie gorzej. „To był szczególny dzień” – powiedział. [Rosa Golijan/giz, CNBC, Sporting News]

podobne treści

  • kevin94

    „zasiadł przed konsolą XBox Live”
    Mój Boże… Gizmodo – naprawdę..?