film

Wydajesz się nerwowa. Zapowiedź Pięćdziesięciu twarzy Greya

Universal Studios opublikowało nową reklamę mocno wyczekiwanej produkcji opartej na twórczości E. L. JamesPięćdziesiąt twarzy Greya to film, który pomimo wielu przeciwności i głosów sprzeciwu jednak powstał i już w przyszłym miesiącu zadebiutuje w kinach. Zapowiedź romansu z udziałem Dakoty Johnson i Jamiego Dornana do zobaczenia poniżej:

 

Pięćdziesiąt twarzy Greya opowiada historię nietypowej więzi pomiędzy 27-letnim milionerem, Christianem Greyem, a studentką literatury, Anastasią Steele. Kolejne części książki, które zadebiutowały kolejno w 2011 i 2012 roku śledzą losy pary i ich pogłębiający się związek.

Książka stała się globalnym fenomenem i trylogia została przetłumaczona na ponad pięćdziesiąt języków od czasu publikacji. Do teraz, w wersji papierowej jak i elektronicznej, sprzedano ponad siedemdziesiąt milionów kopii, czyniąc z pracy E. L. James jedną z najszybciej sprzedających się sag książkowych w historii.

W filmowej adaptacji zakrapianego erotyką romansu grają Dakota Johnson (Need for SpeedThe Social Network), Jennifer Ehle (Wróg numer jedenJak zostać królem), Luke Grimes (Uprowadzona 2Oczekiwanie), Jamie Dornan (UpadekMaria Antonina), Eloise Mumford (Tajna agentkaRyzyko zawodowe), Max Martini (SabotageKapitan Phillips) oraz Victor Rasuk (JobsGodzilla). Reżyserką 50 twarzy Greya jest Samantha Taylor-Wood, autorka John Lennon. Chłopak znikąd i Love You More. Polska premiera filmu zaplanowana została na 13 lutego tego roku.

podobne treści