news

Wyciekły zdjęcia Nexusa S

W ręce gości z serwisu Engadget wpadły zdjęcia przedstawiające następcę smartfonu Nexus One. Nexus S, bo tak nazywa się wcześniej zapowiadany Nexus Two, zostanie wyprodukowany przez Samsunga i będzie działać na Pierniczku Google’a, czyli systemie operacyjnym Android z numerkiem 3.0.

Kiedy możemy się spodziewać się Nexus S? W pierwszej kolejności pojawi się w Stanach, najprawdopodobniej jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Po więcej zdjęć zapraszam na stronę [Engadget]

podobne treści

 • Bartłomiej Błaszczak

  No ja nie wiem czy gingerbread będzie oznaczony numerem 3.0 bo podobno ma być to nr 2.3

 • Bartłomiej Błaszczak

  Aha ponad to ns ma się ukazać w okresie „holidaysession” od 1 XII do 1 II 2k11

 • Michał Szabłowski

  Wątpię żeby Samsung do spółki z Google chcieli zmarnować idealny moment startu nowego Nexusa i Androida (nazywanego na zmianę 2.3 i 3.0, częściej jednak 3.0) jakim jest okres przedświąteczny.

 • Bartłomiej Błaszczak

  Najlepiej żeby to znów nexusa wyprodukował htc najlepiej innej wychodzi

 • Michał Szabłowski

  Jeśli zapakują Pierniczek w części Galaxy S i darują sobie poprawianie systemu własnymi nakładkami, to z chęcią zapomnę o HTC. Wcześniej o tym pisałem tutaj: http://gizmodo.pl/gadgets/12421/nexus_two_bedzie_zapowiedziany_8_listopada.html

 • krzychos7

  Wygląda strasznie podobnie do Galaxy S, ciekawe czy będzie sprzętowo lepszy czy jedyna różnica to będzie ten Flash do aparatu i system. Ciekawe również czy będzie fizyczny przycisk aparatu (jego brak oraz brak flasha są największą bolączką Galaxy S).
  Jeśli to będą jedyne różnice to będzie po prostu dopracowana wersja Galaxy S.
  Co do HTC to rzeczywiście robi dobre telefony, ale ostatnio Samsung zaskakuje, jego matryce są rewelacyjne a i inne technologie najnowsze i to za stanowczo mniejsze pieniądze niż było by wyprodukować to HTC.
  Sam mam Galaxy S i mimo wcześniejszej mojej awersji do tej firmy jako producenta telefonów muszę powiedzieć że to aktualnie najlepszy telefon na rynku, szczególnie osiągami bije inne na głowę.