news

Wyciekło zdjęcie smartfonu 4G z Androidem i wysuwaną klawiaturą od HTC

Do Sieci wyciekło zdjęcie kolejnego telefonu 4G od HTC. Widoczny powyżej EVO Shift 4G posiada wysuwaną klawiaturę QWERTY, na którą nałożono ochronne etui.

Najnowszy smartfon od HTC nie będzie odbiegać jakością od pozostałych telefonów tego producenta. W jego wnętrzu znajdować się będą: 800MHz procesor, 512MB pamięci RAM, system operacyjny Android 2.2 (możliwe, że HTC zastąpi go Pierniczkiem) i 3,7-calowy wyświetlacz. [SprintUsers, AndroidCentral, AndroidLife]

podobne treści

 • a

  HAH – 800MHz procek?????? to chyba tyle mialy topowe smartphone sprzed….. 2lat!!!!!!

  wiara tu kreci procki w Desire do 1300MHz by adnroid plynniech chodzil a ci tu wyjezdzaja z 800MHz buhahaha

 • spawnn

  @a

  A widać że się znasz -.- MHz to nie jedyna cecha procka – wydajność ogólna się liczy. ten model Snapdragona jest nowym procesorem, o poprawionej wydajności o zalecanym traktowaniu 800-1000 MHz. Widziałem jak śmiga Desire 1 GHz i nowego Desire Z – z 800 (zresztą powyższy telefon to tylko wariacja wspomnianego Desire Z) i ciężko stwierdzić, który byłby szybszy ;)

 • Anonim

  „ciężko stwierdzić, który byłby szybszy ;)”
  są benchmarki które dają jakieś pojęcie o wydajności danego systemu.
  chociaż generalnie wystarczy wziąć do ręki telefon, chwilę się pobawić i wiemy czy szybkość nam odpowiada. :)

 • spawnn

  No tak, ale jak mówię – tylko miałem oba w łapie, nie zagłębiałem się w Benchmarki, bo też zresztą niektóre nie odzwierciedlają w pełni rzeczywistego komfortu, szybkości i płynności działania systemu ogólnie – a nie tam przy wyżyłowaniu go na 3D czy coś.

 • ROFL

  A co oznacza ROFL nad słoneczkiem, czyżby zwiększenie wiarygodności zdjęcia?