filmWiadomości promowane

Wycieczka przeradza się w horror. Zwiastun The Signal

Po wczorajszych zapowiedziach, Focus Features pokazało pierwszy zwiastun hitu festiwalu w Sundance, The Signal. Film opowiada historię chłopaka, który po wycieczce z przyjaciółmi nagle budzi się w strefie kwarantanny, gdzie jest przesłuchiwany przez doktora Wallace Damona (Laurence Fishbourne). Do zobaczenia poniżej:

 

Trzej studenci zbaczają z trasy podczas swojej wycieczki: poszukują geniusza komputerowego, który zdołał włamać się do systemu zabezpieczeń MIT oraz obnażył wady systemu ochrony kraju. Po drodze, trójka przyjaciół postanawia zwiedzić dziwną i odizolowaną przestrzeń. Nagle wszystko ciemnieje. Jeden ze studentów, Nic (Brenton Thwaites), odzyskuje przytomność i nie ma pojęcia, co się z nim stało.

The Signal pojawi się w amerykańskich kinach 13 czerwca tego roku, a planów polskiej dystrybucji na razie nie ma. Gwiazdami filmu są Sarah Clarke (seria Zmierzch i serial 24 godziny), Olivia Cooke (seriale Blackout i Bates Motel), Laurence Fishbourne (Tina, Contagion – Epidemia strachu), Jeffrey Grover (Królowie lata, Made in Cleveland), Beau Knapp (Super 8, No One Lives), Robert Longstreet (Take Shelter, Congratulations!), Lin Shaye (Naznaczony, Komórka) i Brenton Thwaites (Zagra w nadchodzących Czarownicy i Oculus). Reżyserem filmu jest William Eubank (Miłość, Bashert).

podobne treści