film

Wybuchy, walki i świry. Nowe reklamy Mad Max: Na drodze gniewu

W sieci pojawiły się trzy nowe klipy, zapowiadające mającą odbyć się jeszcze w tym miesiącu premierę. Mad Max: Na drodze gniewu, czyli kontynuacja świetnej opowieści o tytułowym Maxie Rockatanskym, który samotnie przemierza spustoszoną przez nuklearną wojnę ziemię. Zapowiedzi pokazujące dziwaczny świat filmu, zatytułowane kolejno Spojrzał na mnie„, „Zaatakowani” i „Furiosa” można zobaczyć poniżej:

 

Mad Max: Na drodze gniewu to post-apokaliptyczna opowieść o najbardziej niedostępnych zakątkach naszej planety – o pustyni, na której ludzkość zostaje złamana i zdecydowana większość ludzkości walczy już tylko o przetrwanie. W świecie tym żyje dwójka rebeliantów, którzy mogą być w stanie przywrócić potrzebny porządek. Max, człowiek, który od prowadzenia rozmów woli uskuteczniać czyny, szukający spokoju ducha po tym, jak stracił żonę i córkę w następstwie apokalipsy. Jest także Furiosa, kobieta, która uważa, że jej jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z piaszczystej krainy do rodzinnego miasta.

W kontynuacji hitowej sagi, obok Toma Hardy’ego (Gangster, Mroczny rycerz powstaje), Charlize Theron (Monster,Prometeusz) i Nicholasa Houlta (Wiecznie żywyBył sobie chłopiec)  wystąpią Hugh Keays-Byrne (grał w pierwszej odsłonie Mad Max), Nathan Jones (TrojaConan Barbarzyńca), Zoe Kravitz (X-Men: Pierwsza klasa1000 lat po Ziemi),Riley Keough (Magic MikeDobry doktor) i Rosie Huntington-Whiteley (Transformers: Dark of the Moon). Mad Max: Na drodze gniewu został wyreżyserowany przez George’a Millera, odpowiedzialnego za oryginalną trylogię, który również zajmuje się scenariuszem do kolejnej części z pomocą Brendana McCarthy’ego (serial ReBoot) i Nico Lathourisa (podobnie jak Hugh Keays-Byrne, grał w oryginalnym filmie). Światowa premiera zaplanowana jest na 13 maja tego roku. W Polsce produkcja zadebiutuje dziewięć dni później.

podobne treści