film

Wszystko jest kwestią perspektywy. Zwiastun Spectre

Dwudziesty czwarty film z udziałem najbardziej znanego, brytyjskiego szpiega zadebiutuje w Polsce już w przyszłym miesiącu. Zbliżająca się premiera  Spectre z udziałem Daniela Craiga, Ralpha Fiennesa i Monici Belucci zaowocowała publikacją nowego zwiastuna, który zobaczyć można poniżej:

 

Tajemnicza wiadomość z przeszłości Jamesa Bonda wysyła go na poszukiwanie tajemniczej, złowrogiej organizacji. M (Ralph Fiennes) walczy na politycznej arenie, by tajemnicza jednostka MI6 pozostała ukryta, a brytyjski agent znajduje się coraz bliżej odkrycia straszliwej prawdy, za którą znajduje się „WIDMO”.

Obok Daniela Craiga (Dziewczyna z tatuaemSkyfall) i Ralpha Fiennesa (Lista SchindleraGrand Budapest Hotel), w najnowszej odsłonie przygód agenta 007 zagrają także Monica Belucci (MatrixUczeń czarnoksiężnika), Lea Seydoux(Mission: Impossible – Ghost ProtocolŻycie Adeli – Rozdział 1 i 2), Christoph Waltz (Bękarty wojny, Django), Dave Bautista (Strażnicy GalaktykiRiddick), Ben Whishaw (Pachnidło: Historia mordercyAtlas chmur), Naomie Harris (28 dni późniejPiraci z Karaibów: Na krańcu świata), Stephanie Sigman (Miss Bala, Pod dnem) oraz Andrew Scott (Locke, serial Sherlock). Reżyserem ponownie jest Sam Mendes (American BeautyDroga do zatracenia), który tworzy film w oparciu o twórczość Iana Fleminga oraz scenariusz Johna Logana (GladiatorOstatni samuraj), który poprawiali Neal Purvis oraz Robert Wade (Casino Royale007 Quantum of Solace). Polska premiera Spectre zaplanowana została na 6 listopada tego roku.


podobne treści