aplikacjenewssmartfony

Wszystkie Lumie z WP8 otrzymają aplikację Smart Cam

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfonów z serii Lumia. Nokia poinformowała dziś, że wszystkie jej urządzenia z Windowsem Phone 8 otrzymają aktualizację o nazwie kodowej Amber, która wyposaży je m.in. w aplikację Smart Cam będącą dobrem ekskluzywnym świeżo zaprezentowanej Lumii 925.

Nokia zapewnia, że aktualizacja Amber nie będzie ograniczać się wyłącznie do funkcji powiązanych z kamerami jej najnowszych smartfonów. Według zapewnień Finów – update ma przynieść kilka mniejszych i większych zmian w oprogramowaniu Lumii, których od dawna domagali się ich czynni użytkownicy. Na razie jednak trudno mówić tu o jakichkolwiek konkretach.

Co zaś do samej aplikacji Smart Cam – jej obecność ma dość znacząco poprawiać jakość zdjęć wykonywanych przez Lumie przy niskim oświetleniu lub po prostu w niesprzyjających warunkach. Poza tym – wyposaży smartfony w garść ciekawych dodatków, jak np. w łączącą kilka obrazów w animację slow-motion funkcję Action Shot lub umożliwiającą wybór najlepszego z sekwencji 10 ujęć funkcję Best Shot.

Według pierwszych zapewnień, aktualizacja powinna ukazać się w sieci w okolicach lipca tego roku (póki co nie wiadomo czy będzie dotyczyć także słuchawek pracujących pod kontrolą Windowsa Phone 7.8).

Źródło: Engadget

podobne treści