film

Wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Zwiastun Sinister 2

Blumhouse Productions opublikowało pierwsza zapowiedź kontynuacji hitowego horroru sprzed kilku lat, Sinister 2. Stworzona przez autorów oryginału opowieść trafi do kin w sierpniu tego roku. W sequelu nie wystąpią jednak znani z poprzedniej części Ethan Hawke Juliet Rylance, za to na potrzeby produkcji powróci James Ransone. Zapowiedź premiery do zobaczenia poniżej:

 

Wydarzenia w Sinister 2 dzieją się po tym, co zdarzyło się w pierwszej części horroru. Fabuła skupi się na matce i jej dziewięcioletnich bliźniakach, któzy znajdują się w przedmiejskim domu, naznaczonym przez śmierć.

Obok Jamesa Ransone (Sinister, serial Prawo ulicy) w produkcji stworzonej na podstawie scenariusza Scotta Derricksona (Egzorcyzmy Emily Rose, Zbaw nas ode złego) i wyreżyserowanej przez Ciarana Foy‚a (Cytaleda, Scumbot) wystąpią Shannyn Sossamon (Obłędny rycerz, Kiss Kiss Bang Bang), Tate Ellington (Twój na zawsze, The Elephant King), Nicholas King (Paranormal Activity 3, Wielka misja Maxa Kebble’a), Howie Johnson (Intrygant, Contagion – Epidemia strachu) oraz debiutantka Laila Haley. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 21 sierpnia, nie wiadomo, kiedy film trafi do Polski.

podobne treści