film

Wszyscy jesteśmy potworami. Zwiastun Penny Dreadful

W nowym zwiastunie serialu Penny Dreadful twórcy i odgrywający główne role aktorzy chcą przekonać widzów, że zainteresowanie „ciemną stroną” leży zwyczajnie w ludzkiej naturze. Zwiastun nowego horroru od Showtime do zobaczenia poniżej:

 

Poprzez najmroczniejsze zakątki wiktoriańskiego Londynu przemierzają wspólnie najstraszniejsze postacie literatury, w tym FrankensteinDorian Gray, czy Dracula. W serialu pojawiają się takie gwiazdy, jak chociażby Josh Hartnett (Pearl Harbor, Helikopter w Ogniu), Eva Green (300: Początek imperium, Casino Royale), czy Timothy Dalton (Licencja na zabijanie, W obliczu śmierci).

Serial jest stworzony, napisany i produkowany przez nominowanego trzykrotnie do Oscara Johna Logana (Aviator, Gladiator, Hugo) wraz ze zdobywcą najważniejszej filmowej statuetki, Samem Mendezem (American Beauty) i Pippą Harris (Droga do szczęścia). Pierwsze dwa odcinki wyreżyserowane zostaną przez Juana Antonio Bayonę, który nakręcił Sierociniec. Premiera światowa na kanale Showtime odbędzie się już 11 maja.

podobne treści