film

Wszyscy dowiedzą się, co zrobiłeś. Zwiastun dramatu Sicario

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Sicario, filmu, który sam reżyser nazwał swoim najambitniejszym i najlepszym filmem do tej pory. Przypominając, że Denis Villeneuve stworzył do tej pory takie hity, jak PogorzeliskoWróg czy Labirynt, można się spodziewać sporych emocji. Zapowiedź produkcji z udziałem Emily BluntBenicio Del ToroJosha Brolina zobaczyć można poniżej:

 

W Meksyku Sicario oznacza zabójcę. Na bezprawnym terenie granicznym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, idealistyczna agentka FBI (Blunt) zostaje zaciągnięta przez przedstawiciela elitarnej jednostki specjalnej (Brolin), by wspomóc rząd w przybierającej na sile wojnie przeciwko narkotykom. Prowadzona przez enigmatycznego konsultanta z wątpliwą przeszłością (Del Toro) drużyna wyrusza na podróż, która zmusi agentkę do zastanowienia się nad tym, w co wierzy, by móc przeżyć.

Obok Emily Blunt (Władcy umysłówNa skraju jutra), Benicio Del Toro (TrafficLas Vegas Parano) i Josha Brolina (To nie jest kraj dla starych ludzi, Obywatel Milk), w Sicario wystąpią Jon Bernthal (Wilk z Wall StreetFuria), Daniel Kaluuya (Kick-Ass 2, serial Czarne lustro), Maximiliano Hernandez (WojownikKapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Bernardo Saracino (seriale Miasto gniewu i Manhattan) oraz Edgar Arreola (MaczetaAgenci). Dramat kryminalny w reżyserii Denisa Villeneuve trafi do polskich kin 25 września tego roku.

podobne treści