film

Wsiadaj, jeśli chcesz przeżyć. Nowe zapowiedzi Terminator: Genisys

Już za niecały miesiąc w kinach zadebiutuje najnowsza odsłona kultowej serii sci-fi. Z tej okazji studio Paramount Pictures opublikowało nowe reklamy, zapowiadające rychłą premierę Terminator: Genisys. Zapowiedzi produkcji z udziałem Emilii ClarkeJai Courtney’a Arnolda Schwarzeneggera można zobaczyć poniżej:

 

Jest rok 2029. John Connor, przywódca ruchu oporu wciąż walczy przeciwko maszynom. W miejscu najbardziej krwawych walk, Los Angeles, strach o przyszłość ludzkości osiąga apogeum, gdy szpiedzy TECOM informują o nowym spisku SkyNetu. Celem mają być i przyszłość, i przeszłość, co zmieni świat i wojnę na zawsze.

Terminator: Genisys zagrają – obok Arnolda Schwarzeneggera –  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia Clarke, Jason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby), a reżyserem reboota będzie Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat. Premiera produkcji zaplanowana została na 25 czerwca tego roku, a w Polsce film zobaczyć będzie można już pierwszego lipca.

podobne treści