film

Wróć, zanim zatrzasną się wrota. Zwiastun Więźnia labiryntu

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Więźnia labiryntu wyjaśniający, jakich reguł należy przestrzegać, by mieć szansę na przeżycie podczas wędrówki po zabójczej pułapce. Zapowiedź światowej premiery, która ma odbyć się już za dziesięć dni, do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy Thomas budzi się uwięziony w ogromnym labiryncie z grupą innych ludzi, nie posiada żadnych wspomnień świata zewnętrznego poza dziwnymi snami, których „bohaterem” jest tajemnicza organizacja znana pod nazwą W.C.K.D. Jedyną szansą na odkrycie swojej przeszłości i ucieczkę z labiryntu jest połączenie fragmentów układanki, którymi są sny oraz porozrzucane po labiryncie wskazówki.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Will Poulter (MillerowieOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwaJaśniejsza od gwiazd) oraz Aml Ameen (KamerdynerRed Tails). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest Wes Ball (RuinA Work in Progress), a film trafi do polskich kin 19 września tego roku.

podobne treści