film

Wreszcie się spotykamy. Finałowy zwiastun Spectre

Już za kilka dni w kinach zadebiutuje najnowsza opowieść o przygodach Jamesa Bonda. W kultową postać brytyjskiego agenta MI6 po raz czwarty wcieli się Daniel Craig, a na ekranie towarzyszyć aktorowi będą, między innymi, Monica BelucciRalph Fiennes. W sieci zadebiutował finałowy zwiastun, który zobaczyć można poniżej:

 

Tajemnicza wiadomość z przeszłości Jamesa Bonda (Craig) wysyła go na poszukiwanie tajemniczej, złowrogiej organizacji. M (Fiennes) walczy na politycznej arenie, by tajemnicza jednostka MI6 pozostała ukryta, a brytyjski agent znajduje się coraz bliżej odkrycia straszliwej prawdy, za którą znajduje się „WIDMO”.

Obok Daniela Craiga (Dziewczyna z tatuaemSkyfall), Monici Belucci (MatrixUczeń czarnoksiężnika) i Ralpha Fiennesa (Lista SchindleraGrand Budapest Hotel), w najnowszej odsłonie przygód agenta 007 zagrają także Lea Seydoux(Mission: Impossible – Ghost ProtocolŻycie Adeli – Rozdział 1 i 2), Christoph Waltz (Bękarty wojny, Django), Dave Bautista (Strażnicy GalaktykiRiddick), Ben Whishaw (Pachnidło: Historia mordercyAtlas chmur), Naomie Harris (28 dni późniejPiraci z Karaibów: Na krańcu świata), Stephanie Sigman (Miss Bala, Pod dnem) oraz Andrew Scott (Locke, serial Sherlock). Reżyserem ponownie jest Sam Mendes (American BeautyDroga do zatracenia), który tworzy film w oparciu o twórczość Iana Fleminga oraz scenariusz Johna Logana (GladiatorOstatni samuraj), który poprawiali Neal Purvis oraz Robert Wade (Casino Royale007 Quantum of Solace). Polska premiera Spectre zaplanowana została na najbliższy piątek, 6 listopada.

podobne treści