news

Wreszcie kalendarz, dzięki któremu nic cię nie ominie

Serwis Zapaday codziennie przeszukuje ponad 4 tysiące stron internetowych w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń. Co stanie się w świecie kultury, biznesu, polityki, sportu, nauki? Albo gdzie na świecie będzie dzień wolny od pracy? Odbędzie się premiera nowego smartfona? Oni to wiedzą.

Na razie dostępna jest wersja beta webowej aplikacji, którą można przeglądać według kategorii i testować wersję spersonalizowaną. Warto oznaczyć, jakie kategoria wydarzeń interesują nas najbardziej, a będziemy je otrzymywać prosto do kalendarza na koncie Google, w Outlooku lub innego.

Użytkownicy mogą także stworzyć własny kalendarz Zapaday, w którym zapiszą wybrane wydarzenia. Poszukując informacji o wydarzeniach z konkretnej dziedziny wystarczy połączyć się ze „swoim” Zapaday.

Serwis zapowiada się bardzo użytecznie. Jego powodzenie zależy od tego, czy będzie wystarczająco skuteczny w wyszukiwaniu najważniejszych eventów oraz od tego, czy zyska popularność zanim pojawi się tuzin klonów pomysłu. [Lifehacker, Zapaday]

podobne treści

  • dsfdsfsdf

    trochę lipa, nie działa w Polsce, tylko przez proxy można przeglądać:(

  • nikt

    no nie wiem … mnie tam dziala

  • maniexxx

    mi też działa ale polskich wiadomości mi nie wyświetla, no chyba że nie umiem ustawić ;)