newssmartfonyWiadomość główna

Wozniak pod wrażeniem Windows Phone 7

Steve Wozniak zachwycony Windowsem Phone 7! Współzałożyciel Apple w wywiadzie dla serwisu aNewDomain podzielił się kilkoma swoimi spostrzeżeniami na temat mobilnego OS-u dłuta Microsoftu.


Potwierdziły się ostatnie doniesienia mówiące o tym, że Wozniak zaopatrzył się w najnowszą Nokię Lumia 900 z WP7 na pokładzie. I choć iPhone nadal pozostanie jego ulubionym smartfonem, Wozniak zapewnił, że Windows Phone wywarł na nim bardzo pozytywne wrażenie i że odtąd właściwie nie będzie rozstawał się ze swoją nową Lumią. Oto kilka cytatów ze wspomnianego wywiadu:

„Ze względu na sam wygląd i jego piękno, zdecydowanie stawiam Windows Phone 7 nad Androidem. Jestem trochę zszokowany tym, że każda aplikacja wygląda o wiele, wiele ładniej niż jej odpowiedniczka na Androidzie lub Iphonie. Po prostu szok, nie widziałem jeszcze w WP7 niczego, co uznałbym za wyglądające gorzej niż na innych platformach. Szczególnie w porównaniu do Androida, w ogóle nie ma o czym mówić. Iphone posiada oczywiście sporo ładnych i prostych rozwiązań, ciężko się w nim pogubić, ale bywa też trochę niewygodny w użyciu. Tutaj czuję się jakbym obcował z przyjacielem, a nie tylko z narzędziem”.

A wy – podzielacie poglądy współzałożyciela Apple?

[pocketnow]

podobne treści