gry

World of Tanks doczeka się kampanii singleplayer

Popularny sieciowy tytuł czeka niemała rewolucja. Już niebawem wirtualni czołgiści, zamiast strzelać do siebie nawzajem, będą mogli udać się w fabularną przygodę do Berlina.

Wprowadzenie kampanii dla jednego gracza jest dość radykalnym krokiem dla studia znanego z gier multiplayer online. Gracze co prawda od dawna prosili Wargaming.net o wprowadzenie trybu PvE, ale wydawało się, że postawa studia jest w tym zakresie nieubłagana. Ale ostatecznie uległa zmianie.

Tryb dla jednego gracza zadebiutuje 22 sierpnia i będzie nazywał się War Stories. Ma to być „ekscytująca, epizodyczna rozgrywkę, dzięki której przeżyjemy historyczne wydarzenia, sprawdzimy ich alternatywne wersje, a nawet weźmiemy udział w kampanii rozgrywającej się w fikcyjnym świecie”.

Opowieści ma być wiele, a pierwsza z nich nazywać się będzie „Flashpoint Berlin”. Jak sama nazwa wskazuje, osią rozgrywki będzie stolica Niemiec, w której Związek Radziecki i armie zachodu zmierzą się w pancernej bitwie, podczas alternatywnej wizji Zimnej Wojny.

podobne treści