film

Wolverine zagra Czarnobrodego w nowej adaptacji Piotrusia Pana

W zeszłym roku sporo mówiło się o możliwości udziału Hugh Jackmana w tej roli, jednak dopiero teraz Warner Bros. Pictures potwierdziło, że aktor znany ze swojej roli Wolverine’a wystąpi w adaptacji, która na razie pozostaje bez tytułu. Hugh Jackman zagra Czarnobrodego w najnowszym spojrzeniu na Piotrusia Pana, chłopca, który nie chciał dorosnąć.

W oficjalnej notatce prasowej Greg Silverman, dyrektor działu rozwoju i produkcji międzynarodowej studia Warner Bros, tak wypowiedział się na temat gwiazdy:

Hugh Jackman zawsze dostracza niesamowitych wrażeń, poruszając audiencje. Wiemy, że stworzy kreację Czarnobrodego, która będzie ważną częścią nadchodzącego filmu.

Jego słowom wtóruje Sue Kroll, dyrektor działu globalnego marketingu i dystrybucji międzynarodowej:

Nie bez powodu Hugh jest znany i uwielbiany na całym świecie. Daje z siebie wszystko, jest oddany każdej roli, w którą się wciela i cieszymy się, że możemy z nim znowu współpracować.

Reżyserem niezatytułowanego jeszcze filmu o Piotrusiu Panie będzie Joe Wright (Duma i uprzedzenie, Anna Karenina, Pokuta). Scenariusz do filmu przygotował Jason Fuchs (Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów) na podstawie postaci stworzonych przez Jamesa Matthew Barrie’go. Greg Berlanti (serial Arrow, Gniew tytanów) i Paul Webster (Pokuta, Anna Karenina) będą producentami. Premiera filmu zapowiedziana jest na 17 lipca 2015 roku.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści