designnews

Wojskowej klasy plecak pomoże wygrać codzienne potyczki w autobusach

Tokyo Pack firmy Lexdray nie nadaje się na prawdziwe pole walki, ale naprawdę niewiele mu brakuje do prawdziwego wyposażenia poligonowego. Powstał raczej z myślą o codziennych zmaganiach w komunikacji miejskiej.

Plecak wykonano z nylonu, który pokrywa wodoodporną powłokę. W środku mieści się sześć przegród, w tym na 15-calowego laptopa, na zewnątrz jest aż dziewięć kieszeni.

Cena Tokyo Pack wynosi 460 dolarów więc nic dziwnego, że edycja liczy tylko 550 sztuk. [Lexdray]

podobne treści

 • r

  460 czego?

 • sniddy

  Co to za zenada? Jak ktos Wam placi za promocje produktow to chociaz stworzcie pozory… Normalny plecak, fajna pokazowka, ale o co chodzi? Co w nim niezwyklego? Co to za news??

 • losiolek55

  @r Dobre pytanie. 460 czego? Pewnie dolarów, bo złotych to za tanio. Chociaż szczerze mówiąc nie widzę sensu żeby płacić nawet 460 złotych za niego, a tym bardziej 460 dolarów. Mam 6 letni plecak Dakine i dałem za niego 250 zł, i jak na razie wytrzymał wypady na snowboard i codzienne noszenie do pracy.

 • szefc

  Proponuje stworzyć Warsaw Pack, ta wersja powinna się różnić tylko brakiem tych idiotycznych tylnych kieszeni, które zapewne złodziei przyciągają jak magnes…

 • hihihihihihi

  Mogą być z kieszeniami,proponuje włożyć tam miesięcznego banana lub łapkę na myszy.