news

Właściciele Hot Pursuit na PC mogą zapomnieć o dodatkach znanych z konsol

Gracze, którzy nabyli najnowszą odsłonę gry Need for Speed na pecety nie tylko nie będą mieć dostępu do mającej pojawić się na Święta paczki z rozszerzeniami do Hot Pursuit, lecz również do każdej innej wydanej w przyszłości.

Big Download donosi, że twórca gry, firma Criterion Games, potwierdziła w piątek, że nie ma zamiaru wypuszczać żadnych płatnych rozszerzeń zawierających między innymi nowe samochody, trasy oraz kampanie na pecety w przyszłości. Tłumaczą to „ograniczonymi możliwościami przygotowania materiałów na wszystkie platformy sprzętowe”.

Właściciele pecetowych wersji NFS: Hot Pursuit nie przyjęli tej wiadomości dobrze. Producenci gry odpowiedzieli im, że mogą się spodziewać aktualizacji [gry] niebawem. Szczegółów nie podano. [Kotaku, Need For Speed Forums, Big Download]

podobne treści

  • 1.patryk.4

    Co z tego wynika? Konsole rządzą :)

  • Łukasz Woś

    Nie ze konsole rządzą tylko ze EA ma nie powiem gdzie klientów z PC. Pewnie się to na nich odbije – np gracze z PC zamiast kupić oryginał i mieć aktualizacje darmowe to będą używać pirackich wersji. Sam mam oryginał tej gry i niepocieszony jestem tą wiadomością.

  • tron

    zastanawia mnie jedna rzecz, na wszystkich screenach od producentów gry samochody mają wygładzone krawędzie, a Anti Aliasing nie działa ani na konsolach ani na pecetach…. ciekawe