film

Witamy w przyszłości. Zwiastun komedii Hot Tub Time Machine 2

W sieci zadebiutował zwiastun Hot Tub Time Machine 2, kontynuacji filmu z 2010 roku to film w którym grupa starych znajomych cofa się w czasie przy użyciu jacuzzi i rosyjskiego napoju o nieznanym składzie. Sequel gorąco przyjętej komedii z Craigiem Robinsonen, Robem Corddrym i Clarkiem Duke zadebiutuje już w styczniu i tym razem będzie opowiadał o przenosinach w przyszłość. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Tym razem Lou, Nick i Jacob znajdują się w ich wersji teraźniejszości po tym, jak zmienili przeszłość poprzednim razem. Nick to gwiazda popu, która dorobiła się sławy pisząc piosenki znanych wokalistów zanim ci mieli szansę je napisać.  Lou też ma nieskromne dorobki – w końcu to on wymyślił internet.

Obok gwiazd oryginału z 2010 roku, Craiga Robinsona (To już jest koniec, Boski chillout), Roba Corddry (Wiecznie żywy, Sekstaśma) i Clarka Duke (Kick-Ass 2, serial Dwóch i pół), w filmie wystąpią także Chevy Chase (W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju, serial Community), Adam Scott (Sekretne życie Waltera Mitty, serial Parks & Recreation), Gillian Jacobs (Walk of Shame, The Box. Pułapka) oraz Jason Jones (Pitch Perfect, Tak to się teraz robi). Premiera wyreżyserowanego przez twórcę oryginału, Steve’a Pinka (Przyjęty, About Last Night), filmu zaplanowano na 18 lutego przyszłego roku.

podobne treści