film

Witamy w Juarez. Nowe zapowiedzi Sicario

Z okazji dzisiejszej premiery filmu, w sieci zadebiutowały dwie nowe zapowiedzi Sicario w reżyserii  Denisa Villeneuve. Projekt autora Labiryntu Pogorzeliska opowiadał będzie o problemach, jakie niszczą teren graniczny pomiędzy Meksykiem i USA. W dramacie występują między innymi Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin, a zapowiedzi zobaczyć można poniżej:

 

Sicario oznacza zabójcę. Na bezprawnym terenie granicznym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, idealistyczna agentka FBI (Blunt) zostaje zaciągnięta przez przedstawiciela elitarnej jednostki specjalnej (Brolin), by wspomóc rząd w przybierającej na sile wojnie przeciwko narkotykom. Prowadzona przez enigmatycznego konsultanta z wątpliwą przeszłością (Del Toro) drużyna wyrusza na podróż, która zmusi agentkę do zastanowienia się nad tym, w co wierzy, by móc przeżyć.

Obok Emily Blunt (Władcy umysłówNa skraju jutra) w Sicario wystąpią Benicio Del Toro (TrafficLas Vegas Parano), Josh Brolin (To nie jest kraj dla starych ludziObywatel Milk), Jon Bernthal (Wilk z Wall StreetFuria), Daniel Kaluuya (Kick-Ass 2, serial Czarne lustro), Maximiliano Hernandez (WojownikKapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Bernardo Saracino (seriale Miasto gniewu i Manhattan) oraz Edgar Arreola (MaczetaAgenci). Dramat kryminalny w reżyserii Denisa Villeneuve zobaczyć można już dzisiejszego wieczora.

podobne treści