film

Witajcie w przyszłości przemysłu zbrojeniowego. Nowa reklama Ant-mana

Świeżo po debiucie półminutowej reklamy, przyszła pora na dwukrotnie dłuższą zapowiedź Ant-mana. Kolejna, po Avengers: Czas Ultrona, zapowiadająca się na hit produkcja studia Marvel trafi do kin już w przyszłym miesiącu, a obok Paula Rudda w tytułowej roli na ekranie pojawią się także między innymi Michael Douglas i Evangeline Lilly. Zapowiedź można zobaczyć poniżej:

 

Złodziej i ekspert w dziedzinie elektroniki, Scott Lang musi pomóc swojemu mentorowi, Hankowi Pymowi w ochronie tajemnicy technologii, która tworzy Ant-Mana. Twór ten pozwala na zmniejszanie swojej postaci i jednoczesne zwiększenie siły. Dodatkowo, Lang musi także przeprowadzić pewien skok, który może uratować Ziemię przed zagładą.

W produkcji wystąpią Michael Douglas (Wall StreetWielki Liberace), Paul Rudd (WpadkaAnchorman 2: The Legend Continues), Evangeline Lilly (Hobbit, serial Lost – zagubieni), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’a, serial House of Cards),Judy Greer (Ewolucja planety małpMiłość i inne używki), Wood Harris (Tytani, serial Prawo ulicy), Bobby Cannavale(SzefKolekcjoner kości) oraz Hayley Atwell (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierzKsiężna). Reżyserem filmu jest Peyton Reed, autor komedii Jestem na tak i Do diabła z miłością. Polska premiera zaplanowana została 17 lipca.

podobne treści