film

Witajcie w Azji. Nowe zapowiedzi dramatu No Escape

Weinstein Company opublikowało kilka nowych reklam, zapowiadających premierę reżyserowanego przez Johna Erica Dowdle dramatu. W No Escape główne role trafiły do Owena WilsonaPierce’a Brosnana. Zapowiedzi wrześniowej premiery zobaczyć można poniżej:

 

No Escape skupia swoją uwagę na amerykańskim biznesmenie, który właśnie przekonał swoją rodzinę, by zamieszkać w Azji Południowo-Wschodniej. Nagle czwórka – małżeństwo i ich dwójka dzieci – znajduje się w samym środku brutalnego przewrotu politycznego, przed którym szukają schronienia w czasie, gdy rebelianci atakują miasto.

W reżyserowanym przez Johna Ericka Dowdle (KwarantannaJako w piekle, tak i na Ziemi) filmie wystąpią, obok Owena Wilsona (O północy w ParyżuPolowanie na druchny) i Pierce’a Brosnana (GoldenEyeAutor widmo), Lake Bell (Million Dollar ArmWłasnym głosem), Sterling Jerins (World War Z,Obecność), Spencer Garrett (Jestem na takDziękujemy za palenie), Sahajak Boonthanakit (Tylko Bóg wybaczaElephant White) oraz Byron Gibson (SpisekPernicious). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 3 sierpnia tego roku, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy No Escape trafi do Polski.

podobne treści