news

Wiosenne premiery LEGO

LEGO swego czasu użyczyło swojej marki kilku grom komputerowym, co niespodziewanie doprowadziło do powstania kilku niezłych tytułów. Teraz producent legendarnych klocków próbuje swoich sił w grach planszowych. Zapowiada się kawał dobrej zabawy!

Gry planszowe LEGO wyglądają bardzo naturalnie. Aż trudno uwierzyć, że nikt wcześniej na to nie wpadł.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springZe wszystkich gier planszowych LEGO, „Creationary” najbardziej nawiązuje do klasyki duńskich klocków. To gra w rodzaju kalamburów, tylko zamiast rysować buduje się w niej obiekty z klocków LEGO.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springKażda z gier planszowych LEGO zawiera nieco zabawną, a jednak uroczą kostkę, którą buduje się samemu.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springW zeszłym roku LEGO wprowadziło na rynek zestawy z serii „Farma”. Teraz uzupełnia tę serię o „farmę świń i traktor” – zestaw z trzema malutkimi świnkami i porządnym traktorem.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springRusza też nowa seria „Prince of Persia”. Nawiązuje nie tylko do klasycznej gry komputerowej, ale również do opartego na niej filmu Książę Persji: Piaski Czasu, który wejdzie do kin 21. maja. W klockach nie ma nic specjalnego, choć dołączone szable mogą zaskoczyć – wyglądają identycznie co miecze Ninja z zeszłorocznych zestawów. Ale warto wspomnieć, że „Prince of Persia” wprowadza dwa nowe zwierzęta do zoologu LEGO. Pierwszym z nich to widoczny powyżej wielbłąd.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springAle drugie zwierzę wprost zwala z nóg. Oto „Wyścig strusi”, zestaw, w którym znajdziemy aż dwa wielkie ptaszyska. I do tego możemy je ujeżdżać!

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springKolejną nowością jest zestaw różowych klocków. Pełen jest różu i pasteli, w sam raz dla prawdziwych mężczyzn.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springSeria LEGO Creator wyróżniała się jednymi z najlepszych zestawów w ciągu ostatnich lat, nawiązując do zasad, które legły u podstaw LEGO: schludności, prostoty i łatwości mieszania jednych zestawów z innymi. Ten zestaw o nazwie „Dom pod jabłonią” jest z tej serii bodaj najlepszy. A brak dołączonych ludzików sprawia, że zestaw wygląda jeszcze bardziej klasycznie.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springDo Modułowego Miasta dodano dwa nowe zestawy. Pierwszym z nich jest „Remiza strażacka” z 1932 roku.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springDrugi, to „Grand Emporium”, dwupiętrowy budynek narożny, wyraźnie nawiązujący do nowojorskiego stylu z XIX wieku.

This Season's Must-Buy LEGO Sets / springA jeśli nie macie jeszcze dość LEGO Star Wars, to warto zastanowić się nad „TIE Defender”. Choć trudno powiedzieć, czy znajdą się chętni. Kiedy wreszcie pojawi się LEGO Star Treck?

podobne treści

  • asd

    Star Treck to pewnie nigdy się nie pojawi, szybciej już Star Trek.