news

Windows Phone 7 wygląda przepięknie na smartfonie HTC

Trzymajmy kciuki za Microsoft, bo jeśli ich system będzie chociaż w połowie wyglądać tak dobrze, jak ten zaprezentowany na załączonych filmach, wtedy wszyscy przerzucimy się na telefony z systemem Windows Phone 7.

Microsoft jest bardzo ostrożny i nie chce ujawniać w pełni wyglądu interfejsu swojego najnowszego mobilnego systemu operacyjnego na komórki, co nie przeszkodziło jednak firmie HTC w przygotowaniu pokazu niektórych możliwości Windows Phone 7.

Wygląd elementów menu nie zmienił się w stosunku do tego, co widzieliśmy już wcześniej. Nowościami są: aplikacja służąca do tworzenia „trójwymiarowych” notatek oraz bardzo przyjemna dla oka, przelatująca między chmurami prognoza pogody 3D.

Na stronie PocketPT umieszczono również krótki filmik przedstawiający interfejs aplikacji HTC Hub:

Istnieje takie prawdopodobieństwo, że oba te filmy są fałszywkami, jednak ciężko jest mi sobie wyobrazić, w jakim celu miałyby być nakręcone. [Brian Barrett/giz, Mobility Digest, PocketPT, Neowin]

podobne treści

 • miki2u

  Kiszka ten system, widac odrazu ze polowa z tych bajerow to robota HTC a nie windows sam w sobie. Czekamy na nowe widgety do Androida!!! :)

 • polepionyy

  Jeśli dobrze zrozumiałem pogoda i notatki to interfejs microsoftu a HTC hub którego tu nie ma pokazanego to robota HTC.

  Pozdrawiam,

 • aa

  Taaa, dwurdzeniowy procek, 1 gb pamięci ram, a będzie chodziło jak dotychczas, bo wodotryski pożrą całą moc.

 • Anonim

  @polepiony: Huba widać na drugim YT

 • polepionyy

  faktycznie ;P

 • mozi07

  nie wiem nad czym ten zachwyt, same zbedne wodotryski. trzeba bedzie sie namachac palcem zeby dotrzec do potrzebnej funkcji

 • padre.tomasito

  a podobno to zabawki z iOS są dla „lansu” ;)