smartfony

Więzienie dla twojego smartfona

O ile szybciej pisalibyśmy pracę zaliczeniową, kończylibyśmy raport do pracy lub wykonywali inną czynność wymagająca skupienia, gdyby nie istniała możliwość sięgania na smartfona? Można to sprawdzić, powierzając urządzenie na przechowanie najbardziej konsekwentnej osobie w rodzinie. Można też poczekać na specjalną klatkę na smartfony.

Więzienie do smartfonów Cell Lock-Up mieści do sześciu aparatów komórkowych. Ustawiamy czas przymusowej rozłąki elektroniki z użytkownikiem na 15, 30, 45 lub 60 minut i umieszczamy smartfona w celi. Wkrótce rozlega się głos sędziego wygłaszającego wyrok i rozpoczyna się odsiadka!

Jeśli ktoś spróbuje uwolnić urządzenie zanim timer odmierzy czas pozostały do otworzenia drzwiczek, rozlegnie się alarm.

Więzienie Cell Lock-up będzie sprzedawane w cenie 20 dolarów. Strona internetowa sprzedawców nadal dopiero w przygotowaniu, ale postaramy się śledzić informacje na temat tego wynalazku. Po historii restauracji premiującej klientów oddających telefony na przechowanie, to kolejne doniesienie sugerujące, że urządzenia mobilne mogą nam bardziej przeszkadzać niż pomagać w pracy, skupieniu, rozrywce.

Cell Phone Prison Keeps Distracting Apps on Lockdown

podobne treści