film

Wielu próbowało go odnaleźć. Zapowiedź Sinister 2

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź kontynuacji hitowego horroru sprzed kilku lat. W Sinister 2 nie wystąpią jednak Ethan HawkeJuliet Rylance, za to na potrzeby produkcji Blumhouse Productions wróci James Ransone. Zapowiedź sierpniowej premiery zobaczyć można poniżej:

 

Wydarzenia w Sinister 2 dzieją się po tym, co zdarzyło się w pierwszej części horroru. Fabuła skupi się na matce i jej dziewięcioletnich bliźniakach, któzy znajdują się w przedmiejskim domu, naznaczonym przez śmierć.

Obok Jamesa Ransone (Sinister, serial Prawo ulicy) w produkcji stworzonej na podstawie scenariusza Scotta Derricksona (Egzorcyzmy Emily RoseZbaw nas ode złego) i wyreżyserowanej przez Ciarana Foy’a (CytaledaScumbot) wystąpią Shannyn Sossamon (Obłędny rycerzKiss Kiss Bang Bang), Tate Ellington (Twój na zawszeThe Elephant King), Nicholas King (Paranormal Activity 3Wielka misja Maxa Kebble’a), Howie Johnson (IntrygantContagion – Epidemia strachu) oraz debiutantka Laila Haley. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 21 sierpnia, nie wiadomo, kiedy film trafi do Polski.

podobne treści