news

Wielka szkoda, że Sony nie zrobiło takiej reklamy PlayStation 3

Filmik który zaraz zobaczycie nie został nakręcony przez Sony za bajońską sumę, lecz przez 29-letniego Bena McCambridge’a, gracza i pracownika jednej z agencji reklamowych w Los Angeles. „PS3 Kids 60” robi spore wrażenie.

McCambridge w rozmowie z serwisem Kotaku powiedział, że po przepracowaniu ogromnej ilości godzin na planach zdjęciowych zwykłych reklam, postanowił spróbować własnych sił i z budżetem 6000 dolarów nakręcił spot, którego Sony by się nie powstydziło. Mam nadzieję, że przygotowanie reklamy PlayStation 4 lub Next Generation Portable Japończycy powierzą właśnie jemu. [Kotaku]

podobne treści

 • Dominik Poplawski

  cudo! ale ta bójka. Ktoś w usa by marudził że przemoc ale reszta bardzo fajna.

 • angolsky

  A… wrzucę swój komentarz. Sam jestem fanem nowych technologii, w tym również playstation, ale… ta reklama wcale nie zachęca mnie do zakupu/udostępnienia konsoli dla moich dzieciaków. Czego jest to reklama? Gdyby nie napis na końcu chyba nikt by się nie domyslił. Miała to być prowokacja..? Będąc rodzicem raczej starasz się ochronić dziecko przed przemocą w każdej jej formie – tutaj było wręcz odwrotnie. I nie, nie jestem jednym z tych rodziców, którzy chowają swoje dzieci pod kloszem. Dzieciaki wiedzą co to brud, pot i wysiłek fizyczny. Junior od 5 roku życia trenuje karate i prawdopodobnie w jego ślady pójdzie córcia. Więc mają kontakt z rywalizacją, z przeciwnikiem, z walką. Ale to nie ma nic wspólnego z tym co odebralem jako przekaz tej reklamówki. Brakowalo mi tylko rozrywanych ciał i obciętych głów. :) Jeszcze jedno – moje dzieciaki grywają również na komputerze – ale gry, które im serwujemy mają za zadanie wyrobić umiejętność kojarzenia faktów, pamięć i tzw. usprawnić obsługę komputera. Jak dla mnie – technicznie nawet fajnie wygląda, przekaz do mnie nie dotarł. Myślę, że wielu rodziców po obejrzeniu tej reklamówki zrezygnowałoby z zakupu konsoli sony. I dlatego dla sony przy reklamach poza „technicznymi” pracują również spece m.in. od psychologii i prawa.

 • fghdfghdfh

  jebac polskie gizmodo i jego spam…

 • Niepodzielny

  Angolsky – zgadzam sie