news

Wideorelacja – Kinect w Polsce!

Ponieważ wychodzę z założenia, że obraz potrafi zastąpić tysiące słów, na premierę, która odbyła się w ten wtorek, zabrałem naszą wścibską kamerę. Dzięki jej szklanemu oku, możecie obejrzeć trzy materiały:

Materiał główny – cała impreza w pigułce
 
Justyna Steczkowska i Kinect – „pontony” (Kinect Adventures)
 

Anna Bosak i Kinect – Dance Central

Warto dodać, że dużą część całej imprezy poświęcono usłudze Live w Polsce oraz grze Fable 3. Muszę uspokoić wszystkich fanów Xboxa – polskiej wsparcie sieciowe zadebiutuje zgodnie z harmonogramem, 10 listopada (w tym samym dniu, co premiera Kinecta). Taką informację przekazali nam na scenie Krooger oraz Hubert Habas. Śpieszę również z informacją, że już jutro będzie można kupić trzecią część Fable’a. Miałem okazję w nią pograć i nie zawiodłem się – rozgrywka w kooperacji jest świetna.

Jeśli chcecie więcej autorskich materiałów wideo a wiem, że chcecie, kliknijcie przycisk „subskrybuj” na naszym kanale YouTube! Dzięki Wam urośniemy w siłę.

podobne treści

 • wuja

  Hmmm – no tak – tylko dlaczego te imprezy są zawsze tak żenująco nudne, prowadzone w sposób jakby je oglądały przedszkolaki którym trzeba tłumaczyć jak działa pilot od TV (zwykle i tak one wiedzą to lepiej). Nuda i tragedia.
  Miło że gizmodo odkryło kamery i filmowanie tylko kiedy odkryjecie ze filmowac tez trzeba umiec i moze lepiej dac to do zrobienia fachowcom …

 • p_c_a

  jak dla mnie bardzo fajne podcasty oddajace klimata tego co dzialo sie na imprezie Microsoftu! Wiecej takich materiałów tutaj prosze!

 • bartbiznes

  Fajnie pokazana impreza. Jest to co zaprezentowane być powinno, czyli dobra zabawa.