news

WhatsYourPrice.com: znajdź 10 różnic między tym portalem i prostytucją

Zasada działania strony o bardzo wymownej nazwie jest prosta: dołączasz do niej za darmo, opisujesz siebie (głównie wygląd zewnętrzny) i wybierasz grupę, do której chcesz należeć. Możesz zostać osobą, która płaci za umówione spotkanie lub otrzymuje za nie pieniądze.

Dla niepoznaki osoby te zostały nazwane w serwisie „randkowym” jako hojne („generous”) oraz atrakcyjne („attractive”). Sponsorzy (nie bójmy się tego słowa) określają w trakcie rejestracji na stronie, ile są w stanie zaoferować za spotkanie, natomiast osoby oferujące swój „czas wolny” ilość pieniędzy, za którą będą w stanie się spotkać.

Serwis ten oferuje swoim użytkownikom system prowadzenia negocjacji. Obie strony mają możliwość podbijania swojej ceny, odrzucania oferty i w końcu akceptowania jej. Whatsyourprice daje również dobre rady właścicielom „atrakcyjnych” kont, jedną z nich jest poproszenie „hojnego” o zapłacenie połowy kwoty przed spotkaniem. Robi się coraz ciekawiej…

Jakim cudem strona nie została jeszcze zamknięta za oferowanie internautom nieograniczonego dostępu do prostytucji? Pierwszy punkt FAQ (najczęściej zadawanych pytań) rozwiewa nasze wątpliwości. Chodzi o „zapłacenie za pierwszą randkę. Nie wchodzi w grę seks, no chyba że w przyszłości, jeśli w trakcie pierwszego spotkania obie strony spodobają się sobie nawzajem. Czy nie na tym właśnie polega chodzenie na randki?”

Podsumujmy: „hojni” użytkownicy płacąc kilkaset dolarów nie oczekują wcale seksu, lecz spędzenia czasu z osobą, która nie zawracałaby sobie nim głowy, gdyby nie zaoferowane jej pieniądze. [Gawker] #!#ankieta#!#

podobne treści

  • Anonim

    w Polsce jest kilka działających w ten sam sposób serwisów, M.in. przywołane odloty.pl więc o co cho w artykule?