news

Wesołych Świąt!

Najdrożsi czytelnicy, wierni Gizmodowicze, ci wpadający od czasu do czasu i bezlitośni komentatorzy oraz wszyscy gadżeciarze! Ten dzień możemy zacząć tylko w jeden sposób.

Życzymy Wam, aby Wam nigdy nie zabrakło nowych gadżetów i tych, z którymi możecie się nimi cieszyć. Aby Wasze dni były tak bogate w ciekawe przeżycia, by nawet choinka z Abu Dhabi nie robiła na Was wrażenia. Aby w najpiękniejsze chwile Waszego życia czas spowalniał.

Aby nikt Was nigdy nie skrzywdził ani w życiu, ani w Photoshopie. Aby wasze przyjaźnie były piękne, a dziewczyny (i chłopaki) ćwiczyły na Wii fit.

Niech w te Święta będzie Wam ładnie i w łysinie, i z grzywką a la Justin.  Niech Wasze noce będą bardziej pikantne od najostrzejszej papryczki, a dnie doprawione przynajmniej jedną tęczą.

Wesołych Świąt!

podobne treści

 • CiastekPL

  Dzięki, wesołych świąt!

 • kuba.plazma

  A wam drodzy administratorzy życzę jak najlepszych pomysłów na artykuły jak najmniej literówek w tekstach i jak najmniej denerwujących komentarzy typu „pisze się sterowiec a nie serowiec” a poza tym rodzinnych świąt oraz niezapomnianego sylwestra albo zapomnianego jak kto lubi ;) oraz szczęścia w nadchodzącym nowym roku 2011

 • plumbum

  Szczęścia i spełnienia niektórych marzeń piszącym. Profesjonalizmu, rozwoju, jak największej ilości własnych tekstów i własnych konkursów – serwisowi.

 • Martin Skrzypczak

  Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!!!

 • maciek

  Wzajemnie, Wesolych Swiat dla Redakcji!

 • Anna Piwnicka

  Dziękujemy ślicznie!

 • Anonim

  Hej Gizmoredakcjo, spełnienia wszystkich marzeń – tych o których wiecie, i tych o których nie macie nawet pojęcia. No i przychylności gadżetowych muz niezależnie od tego czy używają iPhona czy Androida. Rozwijajcie się tak prężnie, żeby to gizmodo.pl było głównym światowym serwisem gizmodo. Wszystkiego NAJ!