film

Wchodzimy do imperium umarłych. Reklamy Jako w piekle, tak i na Ziemi

Już piątego września do kin trafi Jako w piekle, tak i na Ziemi, horror opowiadający o katakumbach pod Paryżem. Z tej okazji dystrybutor filmu zaprezentował dwa spoty telewizyjne, zapowiadające ten horror. Do zobaczenia poniżej:

Pod ulicami Paryża ciągną się kilometry korytarzy, które są także katakumbami i grobami niezliczonej ilości dusz. Kiedy ekipa odkrywców zanurza się w głąb labiryntu kości, odkrywają sekret tego, co ma ów miasto umarłych zatrzymać przed wydostaniem się na ulice jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Europie. Podróż przez szaleństwo i terror, jakim jest As Above, So Below zgłębia tajemnice ludzkiej psychiki i odkrywa demony przeszłości, które powracają, by nas nawiedzać.

Reżyserem filmu jest John Erick Dowdle (KwarantannaDiabeł), który także pracował nad scenariuszem wespół z Drew Dodle (Kwarantanna i jej kontynuacja, Kwarantanna 2: Terminal). W Jako w piekle, tak i na Ziemi występują Perdita Weeks (Kobieta w ukryciu, Książę i żebrak), Ben Feldman (Projekt: MonsterPiątek 13-go) oraz Edwin Hodge (Noc oczyszczeniaCzerwony świt). Polska premiera zapowiedziana jest na 5 września tego roku.

podobne treści