gadżety

Walkman, który ładuje się 3 minuty

Walkman już od lat nie jest przenośnym magnetofonem kasetowym. W ostatnich latach pod tym szyldem Sony zdążyło wypuścić już nawet telefony komórkowe. Teraz czas na wodoodporny odtwarzacz MP3, który można naładować w trzy minuty.

Na trwających właśnie targach CES Sony zaprezentowało między innymi odtwarzacz MP3 o nazwie NWZ-W273 W Series Walkman Sports. Urządzenie wyposażone jest w 4GB pamięci wewnętrznej, a w pełni naładowane może odtwarzać muzykę przez osiem godzin. Najciekawszą jego funkcją jest jednak szybkie ładowanie, dzięki któremu nawet całkowicie rozładowany akumulator będzie działał przez godzinę już po trzech minutach ładowania. Gadżet przeznaczony jest dla osób bardzo aktywnych.

Samo urządzenie jest lekko powiększonymi słuchawkami dousznymi połączonymi elastycznym kabłąkiem, które można dostosować do różnych rozmiarów ucha. Nowy Walkman Sony jest także wodoodporny do 2 metrów więc można w nim nawet pływać, nie mówiąc już o jeździe na rowerze czy bieganiu w każdych warunkach pogodowych.

Sony Walkman Sports wchodzi do sprzedaży w marcu. Będzie dostępny w kolorze czarnym, białym, różowym i niebieskim w cenie około 100 dolarów.

podobne treści