film

W zeszłym roku popełniono tu najwięcej morderstw. Zwiastun A Most Violent Year

Studio A24 opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego w grudniu filmu A Most Violent Year z udziałem Jessici ChastainOscara Isaaca. Dramat, wyreżyserowany przez  J.C. Chandora opowiadał będzie o wydarzeniach z zimy 1981 roku, kiedy to, statystycznie, Nowy Jork był świadkiem jednego z najbrutalniejszych okresów w historii miasta. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

W czasie zimy tego pamiętnego roku, w Nowym Jorku doszło do ogromnej ilości morderstw. Film podąża śladami imigranta i jego rodziny, którzy próbują rozwinąć skrzydła swojego biznesu, jednak rosnąca brutalność i korupcja zagrażają ich marzeniu.

W A Most Violent Year, obok Jessici Chastain (Wróg numer jeden, Mama) i Oscara Isaaca (Co jest grane, Davis?, Dziedzictwo Bourne’a), grają także Catalina Sandino Moreno (Magia, Miłość w czasach zarazy), David Oyelowo (Kamerdyner, Jack Reacher: Jednym strzałem), Alessandro Nivola (Diabelska przełęcz, American Hustle) oraz Albert Brooks (Drive, 40 lat minęło). Premiera wyreżyserowanego przez J.C. Chandora (Chciwość, Wszystko stracone) filmu zaplanowana jest na grudzień, jednak produkcja trafi do szerszej dystrybucji dopiero w styczniu 2015 roku.

podobne treści