film

W tym sezonie w Agents of SHIELD

Po wczorajszej premierze Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D na ABC, stacja wypuściła klip, który zapowiada, czego widzowie mogą się spodziewać po nadchodzącym, pierwszym sezonie serialu.

Clark Gregg (Iron Man, Avengers, Thor) ponownie wciela się w rolę Agenta Phila Coulsona z poprzednich filmów i zbiera grupę wyselekcjonowanych agentów, którymi są: Brett Dalton (Poślubione armii, Lincoln: Historia zamachu) jako Grant Ward, Ian de Caestecker (The Fades, Na językach) w roli Leo Fitza, Elizabeth Henstridge (Tooting Broadway, The Thompsons) portretująca Jemmę Simmons, Ming-Na Wen (Gwiezdne Wrota: Wszechświat, Uliczny Wojownik) grająca Melindę May oraz Chloe Bennet (Nashville) jako tajemnicza hakerka, Skye. Grupa agentów będzie mierzyć się z dziwnymi, trudnymi do zrozumienia, a czasem niewyjaśnionymi sprawami.

Niestety, jak na razie nie wiadomo, kto i czy w ogóle wykupi od stacji ABC prawa na transmisję w Polsce, pozostaje tylko liczyć na to, że tak będzie, gdyż serial zapowiada się fajnie i mógłby być dla fanów filmów Marvela ciekawą opcją do obejrzenia.

podobne treści