film

W tym mieście władza jest skorumpowana. Zwiastun Cymbeline

Oparty na twórczości Williama Shakespeare’a film Cymbeline wkrótce zadebiutuje w kinach w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji twórcy zaprezentowali nowy zwiastun produkcji pod nowym tytułem – Anarchy. Zapowiedź filmowej adaptacji komedii z 1609 roku z udziałem gwiazdorskiej obsadzie do zobaczenia poniżej:

 

Cymbeline, podobnie, jak Romeo i Julia, jest dziełem Shakespeare’a, przeniesionym z dawnych czasów na teraźniejsze realia. Opowiada o bitwie pomiędzy skorumpowanymi policjantami i motocyklowym gangiem, który specjalizuje się w przemycie. Osadzony w przeżartej korupcją Ameryce XXI wieku film oferuje świeże spojrzenie na miłość, zdradę i rewanż.

Oprócz Ethana Hawke’a (BoyhoodStowarzyszenie Umarłych Poetów) i Eda Harrisa (Piękny umysł,Grawitacja), w filmie zobaczymy także Millę Jovovich (Piąty elementResident Evil: Afterlife), Dakotę Johnson (The Social Network, 50 twarzy Greya), Johna Leguizamo (Romeo i JuliaMoulin Rouge!), Penna Badgley’a (Łatwa dziewczynaChciwość), Antona Yelchina (Star TrekTerminator – Ocalenie) i Billa Pullmana (Dzień Niepodległości,Kosmiczne jaja). Wyreżyserowany przez Michaela Almereyde’a (Hamlet, Trance) obraz trafi do kin w USA 13 marca. Nie wiadomo, kiedy – jeśli w ogóle – produkcja trafi do Polski.

podobne treści