film

W Tomorrowland wszystko jest możliwe. Zapowiedź Krainy jutra

Disney opublikował nową zapowiedź Krainy jutra, produkcji oscarowego reżysera Brada Birda. Z okazji mającej się odbyć w przyszłym miesiącu premiery w sieci pojawiła się reklama, zatytułowana „Nie do wiary„. Zapowiedź filmu z udziałem George’a Clooney’a Hugh Laurie do zobaczenia poniżej:

 

Połączeni wspólnym przeznaczeniem, będący niegdyś młodocianym geniuszem Frank i Casey, inteligentna, ciekawa świata i optymistycznie nastawiona do życia nastolatka wyruszają na wspólną, niebezpieczną podróż. Celem ich wyprawy będzie zagadkowy Tomorrowland – enigmatyczne miejsce gdzieś w przestrzeni, w nieznanym czasie. To, co będą musieli tam zrobić, zmieni ich i cały świat. Na zawsze.

Obok George’a Clooney’a (Grawitacja, Idy Marcowe) i Hugh Laurie (Królowie ulicy, serial Dr House), w Krainie jutra zagrają Judy Greer (Ewolujca planety małpCarrie), Brittany Robertson (Wykapany ojciec, serial Pod kopułą), Paul McGillon (Star TrekReplikant) oraz Kathryn Hahn (MillerowieSekretne życie Waltera Mitty). Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 20 maja, a w Polsce produkcja zadebiutuje dziewięć dni później.

podobne treści