film

W oczekiwaniu na zwiastun. Pierwsza zapowiedź Ant-Man

Marvel opublikował pierwszą zapowiedź nadchodzącego w lipcu blockbustera Ant-Man. Krótkie wideo, w którym możemy zobaczyć między innymi Evangeline LillyCorey’a Stolla i odtwórcę głównej roli, Paula Rudda informuje nas także o tym, że już w nocy ze wtorku na środę czasu polskiego, po premierze nowego serialu wytwórni, Agent Carter, na antenie stacji ABC odbędzie się pierwsza projekcja zwiastuna opowieści o Scottcie Langu. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Złodziej i ekspert w dziedzinie elektroniki, Scott Lang (Paul Rudd) musi pomóc swojemu mentorowi, Hankowi Pymowi (Michael Douglas) w ochronie tajemnicy technologii Ant-Mana. Twór ten pozwala na zmniejszanie swojej postaci i jednoczesne zwiększenie siły. Dodatkowo, Lang musi także przeprowadzić pewien skok, który może uratować Ziemię przed zagładą.

W produkcji wystąpią Michael Douglas (Wall StreetWielki Liberace), Paul Rudd (WpadkaAnchorman 2: The Legend Continues), Evangeline Lilly (Hobbit, serial Lost – zagubieni), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’a, serial House of Cards), Judy Greer (Ewolucja planety małp, Miłość i inne używki), Wood Harris (Tytani, serial Prawo ulicy), Bobby Cannavale (Szef, Kolekcjoner kości) oraz Hayley Atwell (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Księżna). Reżyserem filmu jest Peyton Reed, autor komedii Jestem na tak i Do diabła z miłością. Premiera światowa ma się odbyć 17 lipca przyszłego roku.

podobne treści