film

W momencie połączenia tracisz kontrolę. Zwiastun Hakera

Studio 20th Century Fox opublikowało nowy zwiastun Hakera, czyli thrillera akcji z udziałem gwiazdy Avengers ThoraChrisa Hemswortha. Wyreżyserowany przez Michaela Manna film trafi do kin już w przyszłym miesiącu i opowiadał będzie o jednym z najlepszych hakerów na świecie, który pomaga rządowi w złapaniu terrorysty, chcącego zburzyć ekonomiczną równowagę. Zapowiedź produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Międzynarodowy haker zagraża rynkom finansowym całego świata. Rządowa agencja sięga po skazańca (Hemsworth), obiecując mu w zamian za pomoc ułaskawienie od odsiadywanego właśnie wyroku za spowodowanie elektronicznego chaosu. Połączone siły amerykańsko-chińskich agencji, przy pomocy zwolnionego z więzienia człowieka, wspólnie próbują unieszkodliwić zagrożenie.

Obok Chrisa Hemswortha (ThorAvengers), w nowym filmie Michaela Manna (GorączkaInformator) wystąpią Viola Davis(SłużąceLabirynt), John Ortiz (Poradnik pozytywnego myśleniaAmerican Gangster), William Mapother (Druga ZiemiaMission: Impossible II), Ritchie Coster (Mroczny RycerzPozwól mi wejść), Manny Montana (East L.A., serialGraceland) oraz Jason Butler Harner (The Green, Oszukana). Haker trafi do polskich kin 16 stycznia 2015 roku.

podobne treści