news

W moim wieku powrót do formy to strata czasu. Zwiastun Młodości

W sieci zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun Młodości, hitu festiwalu w Cannes. W reżyserowanej przez Paolo Sorrentino produkcji wystąpią Michael CaineRachel WeiszHarvey Keitel, a polski debiut filmu zaplanowano na drugą połowę sierpnia. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Dwaj starzy znajomi, Fred i Mick, wybrali się na wakacje do eleganckiego hotelu u podnóża Alp. Fred to kompozytor, który przeszedł na emeryturę, a Mick wciąż pracuje jako reżyser filmowy. Przyjaciele z zaciekawieniem patrzą, jak ich dzieci próbują odnaleźć swoje miejsce w życiu. Mick próbuje dokończyć scenariusz do filmu, który ma być jego ostatnim ważnym przedsięwzięciem, a Fred nawet nie myśli już o powrocie do dyrygentury. Jak się jednak okazuje, ktoś chce jego powrotu do muzyki za wszelką cenę.

Obok Michaela Caine (Incepcja, Prestiż), Harvey’a Keitela (Wściekłe psy, Od zmierzchu do świtu) i Rachel Weisz (Źródło, Constantine), w produkcji wystąpią także Paul Dano (Labirynt, Mała miss), Jane Fonda (Powrót do domu, Klute), Alex Macqueen (Kopciuszek, Daję nam rok) i Tom Lipinski (Długi wrześniowy weekend, Dial a Prayer). Reżyserowana przez Paolo Sorrentino (Wielkie piękno, Wszystkie odloty Cheyenne’a) Młodość zadebiutuje w Polsce 18 września tego roku.

podobne treści