film

W mgnieniu oka znikają miliony ludzi. Zwiastun Left Behind

W sieci zadebiutował drugi zwiastun remake’u Left Behind, filmu opartego na bestsellerowej serii książek stworzonych przez Jerry’ego Jenkinsa i Tima LaHaye. Zapowiedź produkcji z udziałem Nicholasa Cage’a, której premiera zaplanowana jest na początek października do zobaczenia poniżej:

 

Left Behind podąża śladami Rayforda Steele, który jest pilotem komercyjnego samolotu kilka godzin po tym, jak na całym świecie, w niewyjaśniony sposób i z nieznanych przyczyn, znikają miliony ludzi. Trzydzieści tysięcy stóp nad Atlantykiem, Rayford musi stawić czoła uszkodzonemu samolotowi, przerażonym pasażerom i desperackiej chęci powrotu do rodziny. Na ziemi, córka Rayforda, Chloe jest jedną z osób, które nie zniknęły i zmuszona jest do błądzenia po oszalałym świecie w poszukiwaniu matki i brata.

W filmie, którego światowa premiera zaplanowana jest na 3 października, obok Nicholasa Cage’a (Zostawić Las Vegas, Kick-Ass) grają także Chad Michael Murray (Dom woskowych ciał, Cinderella Story), Nicky Wheelan (Bez smyczy, Halloween II), Cassi Thompson (Nasza pierwsza Gwiazdka, Pies na tropie), Lea Thompson (Powrót do przyszłości, Denis rozrabiaka) oraz Jordin Sparks (Sparkle, Big Time Rush). Reżyserem jest Vic Armstrong, znany widzom z Drzewa Jozuego i Młodego Indiany Jonesa, w którym wyreżyserował segment Austria.

podobne treści